| elena04 a întrebat:

De ce uni de aici raspundeti in batjocura poate cineva chiar are nevoie de un sfat sincer de ce luati totul in ras si raspundeti aiurea?

Răspuns Câştigător
| iSaidNo a răspuns:

Unii oameni nu stiu cum sa se poarte si cum sa vorbeasca! Ei cred ca daca raspund asa,la misto, devin interesanti, insa nu! Tot ce fac este sa isi castige o reputatie de analfabeti, care nu stiu sa vorbeasca sau sa scrie!
Nu vreau sa jignesc pe nimeni, insa asta este adevarul!

| elena04 explică (pentru iSaidNo):

Da...nici eu nu vreau sa jignesc insa poate cineva chiar vrea un sfat serios

43 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

In primul rand pentru ca multi pun intrebari la misto, intrebari evident ridicole si retarde. La asemenea intrebari asemenea raspunsuri.

Altii din pacate pun intrebari retardate pe bune. Lipsa educatiei, logicii si gramaticii ii pun in imposibilitate pe unii care raspund sa poata fi seriosi.

Si al treilea fiindca multe din intrebarile care se pun necesita opinia unor oameni echilibrati, chiar specialisti sau pur si simplu cu un minim de inteligenta si cunostinte iar pe aici se invart o sumedenie de pusti si pustoaice habarnamiste.

| elena04 explică (pentru AlexanderAdrian):

Da ai drepate insa...

| RAY a răspuns:

Pentru ca multe intrebari sunt fara suparare foarte proaste si foarte irationale
in plus mai radem si noi, ce sa facem sa fim tristi sa ne gandim tot timpul la masini, cosmetice, banii ca voi fetele?

| elena04 explică (pentru RAY):

Nu insa poate cineva este trist din diferita motive si nu trebuie luat in ras

| RAY a răspuns (pentru elena04):

Draga elene eu vad ca te bucuri de raspunsurile primite

TPU va multumesc pentru toate sfaturile sincere pe care mi le- ati dat ..acum sunt linistita in legatura cu sarcina..totul e bine NU sunt insarcinata iar totul e perfect multumesc mult ceror care ma- u? (mai mult)

| anastasia9 a răspuns (pentru elena04):

Buna,sa stii ca si eu am pus o intrebare aici si am fost luata peste picior bineinteles nu era o intrebare stupida, si am fost trasa la raspundere mi-au cerut id pe privat si m-a facut cu ou si cu otet pentru mom am crezut ca vb k parintii mei asa ma trageau la rspundere am preferat sa nu mai pun intrebari deloc, si daca uniii pun intrebari...iar intrebare stupide sa nu rasp sa nu dea atentie dar multora le si place sa dea apa la moara

| elena04 explică (pentru anastasia9):

Da ai dreptate

| elena04 explică (pentru RAY):

Da am simtit sa le multumesc celor care mi-au dat un sfat sincer si nu la misto

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din PĂCATE sad fiecare "pădure are uscăturile ei"...

Şi, fiecare răspunde după "cum îl duce mintea".
Unii DOAR atât pot...

Totuşi, din fericire, sunt şi persoane SERIOASE!

Toate cele bune.

| elena04 explică (pentru bursuc001):

Da sunt si persoane sincere si serioase

| h3r a răspuns:

Pentru cineva care într-adevăr are nevoie de ajutor, bine zis. Nu pentru copii care fac sex, iar dacă le spui ceva sar toți. Și apropo...și tu ai făcut-o la ultima ta întrebare.

| Wøodenpints a răspuns:

Probabil din cauză că modul în care te exprimi nu trece de nivelul celei mai proaste oi din turma unui cioban analfabet.
Întrebările cretine au parte de răspunsuri pe măsură și ăsta e un lucru bun.
Nu vrei să mai promești răspunsuri în batjocură? Nu mai pune întrebări idioate. E simplu, dar noțiunea asta te depășește.

| Duucu a răspuns:

Întrebările idioate sunt luate la mișto.E ceva normal.

| greyhound a răspuns:

Pai cand am ocazia, n-o ratez. Alte motive ar fi :
unii useri tampiti sau fumati
intrebarea proasta
victima colaterala

| HueyFreeman a răspuns:

Daca cineva are nevoie de un sfat ar face bine sa se exprime ca lumea fara tendinte analfabetice.

| AgathaRo a răspuns:

Draga Elena, nu trebuie sa generalizezi, daca toti posteaza intr-o categorie nepotrivita cum ai postat tu acuma. Aici se discuta de menstruatii, sarcini nedorite, probleme in dragoste, penisi curbarti, probleme de marime etc. Deviem foarte tare. Unele intrebari sunt "de-a dreptul tampite", dar noi incercam sa le dam un raspuns cat mai exact, raspunsuri cat mai originale sa nu fie preluate din alte surse. Daca mai ai alte intrebari ca iti stam la dispozitie.

| elena04 explică (pentru AgathaRo):

Eu am pus intrebarea aici deoarece mie aici mi s-a raspuns la misto

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru elena04):

Unii sunt mistocari din nascare si au impresia ca sunt foarte grozavi daca fac misto de intrebari pe bune. Sunt si cazuri din astea, am uitat eu sa precizez.

Treaba asta se numeste trolling. Indiferent cat de serios intrebi sau vrei sa comunici ceva, exista cate un grup de idioti din astia care incearca sa te faca sa crezi ca ai spus o mare tampenie si ca ei au dreptate. Iar mistocarii sunt niste troli mai prosti.

| AgathaRo a răspuns (pentru elena04):

Eleno draga m-am uitat peste profilul tau la indrebariile adresate. Ai adresat o intrebare de 4 sau 5 ori la zile diferite, ori suferi de pierderi de memorie, ori esti oarba. Deschizi o intrebare sub forma unui raspuns.( http://www.tpu.ro/......a-totul-e/ ) Iti stam la dispozitie pentru alte intrebari. (nu pentru aceleasi)

| elena04 explică (pentru AlexanderAdrian):

Multumesc :*

| elena04 explică (pentru AgathaRo):

Ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exemplu?

| elena04 explică (pentru anonim_4396):

Nu dau exemple

| anonim_4396 a răspuns (pentru elena04):

My dear draga, sa stii ca, cateodata, si eu mai glumesc pe seama unora dar nu inseamna ca nu incerc sa ajut, intai trebuie citita intrebarea si pe urma ne dam cu presupusu' daca e postata la misto ori ba, daca nu-ti place de cineva il poti ignora dar asta nu inseamna ca poti ignora mai multi useri care sunt de aceeasi parere cu ignoratul, intelegi cum stau treburile?

| Marrythenight a răspuns (pentru anonim_4396):

" My dear draga "... vezi ca " dear " inseamna dragawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marrythenight):

Stiam, dar sunt balbait laughing

| fadnox a răspuns:

Sunt intrebari pe masura

| HolyPotato a răspuns:

Nu văd cum aș putea răspunde serios la o întrebare care vibrează de atâta prostie. Plus că sunt mulți utilizatori/utilizatoare de 13/14 ani care se implică în relații sexuale fără să știe măcar cum să se protejeze și așa mai departe. Ca să nu mai spun că pun întrebările după ce fapta a fost consumată...
Și ca ei mai sunt mulți alții pentru care nu merită să-ți obosești creierul gândind un răspuns.
Dacă vrei răspunsuri serioase trebuie să scrii o întrebare serioasă.

| Raiiiisa a răspuns:

Cand pui o intrebare, postezi ceva, trebuie sa te astepti la toate genurile de raspunsuri, de la cele care te ajuta pana la cele mai rautacioase.Pentru ca nu toti suntem la fel, si nu putem raspunde fiecare pe placul celulilat.
Iar cei care dau raspunsuri doar ca sa ii multumeasca, o fac doar pentru funda, de parca funda aia i-ar ingrasa.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Intreb si eu lucru asta

| trance04 a răspuns:

Elena ce sa zic, de fapt ai vazut si tu, in loc sa ajute stau pe aici fac misto doar doar vor primii o funda, ceva, sau marele tricou prin simplu fapt k fac misto-uri. RESPECT celor care intr-adevar ajutawinking

| elena04 explică (pentru trance04):

Da corect RESPECT celor care intr-adevar ajuta :*

| Deyutza1039 a răspuns:

Eu nu fac asta niciodatabig grin

| w0nderboy a răspuns:

Draga ma Elena, întrebările luate la mişto au un conţinut menit exact pentru această formă de sarcasm, sper că te-am lămurit.

| igrek a răspuns:

Si ce-ai vrea sa va pupam in dos?

| PolishJew a răspuns:

Cum am fost tratat asa voi trata.