| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

De ce unii oameni dorm in autobuze? stiu ca sunt obositi dar serios sa te ia somnul fix in autobuz laughing, tata lucreaza in constructii si nu doarme in autobuz. se trezeste la 5 dimineata si la ora 9-10 seara doarme

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Japonezii dorm in metrouri de exemplu.

| Sofer a răspuns:

Eu ma intreb cum reusesc. eu in autobuz doar stau relax cu ochii inchisi si ma simt putin mai odihnit.
O faza tare povestita de un prieten. A plecat de la munca cu autobuzul si a adormit laughing si s-a trezit dupa 30 km de unde trebuia sa coboare acasa la el. laughing)

| AC4S4 a răspuns:

Oboseala tine si de obisnuinta. Cei care dorm in autobuz au avut probabil o zi mai solicitanta decat de obicei, poate au fost nevoiti sa se trezeasca mai repede decat de obicei.
Tatal tau s-a obisnuit cu trezitul la ora 5, cu munca pe care o face.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Le e lene să aștepte până acasă?!