| acestaesteunnume a întrebat:

De ce unii oameni fura poze cu altii si spun ca sunt ei? De ce isi mai pun o poza daca NU SUNT EI?! Deoarece am cautat o fata pe Facebook, si accidental am dat click pe o alta fata care avea o poza asemanatoare cu una a prietenei mele thinking (poza prietenei nu este luata de pe net, o cunosc in realitate).

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pentru ca pentru unii perceptia celorlalti este mai importanta decat mandria personala...
eu nu pot sa le spun,, get a life,, la acele persoane

| 愛日本 a răspuns:

Pentru k poate e urâtă laughing

| Urzi23 a răspuns:

Umbla vorba prin popor "noaptea toate pisicile sunt negre"

| Lovelyx3Friendly a răspuns:

Pentru ca unii ooameni sunt urati si e rusine sa isi arate identitatea