| anonim_4396 a întrebat:

De cine va place mai mult dintre Hannnah Montana, Demi Lovato si Selena Gomez? De ce va place mai mult?

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai imi place mai mult de Selena Gomez.
Uite un clasament, dupa parerea mea.
1.Selena Gomez
2.Demi Lovato
3.Hannah Montana.
Pai imi place de ea pentru ca e super frumoasa, de ea nu s-a auzit prea multe "prostii", si e foarte talentata!

| anonim_4396 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Asa ziceam si eu dar eram curioasa ce zic si altii

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai mie inainte imi placea de "Hannah Montna" dar la cate am auzit despre ea[dp nethee hee] si mai ales ca nici nu prea a mai aparut...

| anonim_4396 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Exact

| anonim_4396 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Exact iar acum mie imi place de Selena Gomez ffff mult

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,e supermegaultra scumpitozauralove struck

9 răspunsuri:
| cineva_3579 a răspuns:

Pai... Mie cel mai mult imi place de Demi Lovato ( LOL ). Este cea mai talentata fata din lume. Este frumoasa, are o voce superba ( si pe scena )... O iubesc!love struck
1. Demi
2. Sellu
3. Hannah ( Miley )

| anonim_4396 explică (pentru cineva_3579):

Ok dar cine e Sellu? Eu am intrebat numai de Hannah (Miley), Demi si Selena

| SelenaBigFan a răspuns:

Cel mai mult de Selena Gomez pentru ca este foarte frummy, are un talent extraordinar de mare si plus ca e vedeta mea preferata...Clasamentul meu e asa:1.Selena2.Demi3.Hannah...si da.despre ea nu s-au auzit ''prostii''

| anonim_4396 explică (pentru SelenaBigFan):

Asa e