| patolucyan21 a întrebat:

De unde pot downloada yahoo hacker sau hackul de la hackmuri de spart parole, dar sa mearga. Am downloadat eu de la hackmuri dar nu merge.

Răspuns Câştigător
| szilard45 a răspuns:

Frate esti cam tarziu cu stirile nu exista asa ceva si cine iti zice asa ceva iti zic minte de rupe eu de ex ma am cu hackurile f bine darstiu sigur ca pentru mes nu exista de cat daca ai acces la pc pentru 5-6 min la persoana respectiva in rest nu te mai chinui sa cauti pe net ca iei numa virusi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze fiule dar asa ceva nu exista

| Gianni a răspuns:

Deci te asigur eu ca nu exista vreun programel sau software cu care sa spargi parolele de yahoo. asta de la Microsoft s-au gandit la toate... poti afla o parola daca scrii chestii la plesneala rolling on the floor)))