| Shuellen a întrebat:

De unde vine numele SHUELLEN SI REBECKA ca sa stiu si eu de unde vine numele meu...

Si voi ce nume ati vrea sa avetilaughing?

Eu coralinesad

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Shu-Ellen(nu sunt sigura daca asa se scrie) este unul din personajele principale si negative din serialul Dallas, difuzat prin anii '80 si redifuzat recent pe un post obscur, imi scapa numele.

| KlaudyaAddha a răspuns:

Cauta pe google "semnificatia numelui" sau ceva de genu'.
Pe mine ma cheama Aida(mie mi se zice si Ada). As vrea sa ma cheme Rebecca. Oricum, imi place si numele meu big grin

| anonzone a răspuns:

Eu vr anita si ...gues what, Asta mie numele!hee hee

| byanka14 a răspuns:

Ma numesc Bianca.Numele 'Rebeca' este un nume foarte frumos. El mai sugereaza si farmecul. Numele este caracteristic unei fete suave si pline de farmec si splendoare... Dar despre celalalt nume...imi pare rau dar nu stiusad