| madalina_5722 a întrebat:

Deci am nervi: cand pun intrebare pe site am grija sa scriu corect gramatical si chestii din astea si cand ma uit dupa aia la intrebara mea vad ca e schimbata. Adica eu cred ca se amesteca intrebarile mele cu ale altora. Am pus o intrebare despre stie si in ea apareau niste cuvinte care nu aveau logica cu intrebarea si pe urma lumea zice pe site ca unii nu stiu sa scrie calumea si se incurca in cuvinte ca eu stiu ce scriu in intrebarile mele ca nu am 100 de ani sa uit asa repede happy si mai si citesc intrebarea inainte sa o trimit ca sa fiu sigura ca am scris bine. Si inca ceva: cand am incercat sa editez intrebarea sa nu ramana asa scrisa fara nici o logica nu am putut pentru ca nu m. a lasat calculatorul. Oare unde va ajunge site-ul asta daca va continua asa? :? :? :? Cred ca la inceput site-ul era mai bun decat acum si nu sunt singura de aici care zice asta nu? cine e de acord cu mine?
voi ce parere aveti? OFF... ma doare mana de atata scris happy

5 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Daca imi mai spune mie cineva ca eu nu scriu bine gramatical, eu il strang de gat, virtual.winking

| Panda15 a răspuns:

Se intampla eu am lasat linql de la o poza si mi-a spus o prietena ca de fapt e o prostie... poza (nu era ceea pe care o pusesem eu)

| Fiction a răspuns:

Sunt de aprere ca daca altii nu stiu sa scrie ceilalti sunt al fel. Pune intrebarea "contact"din susul paginii, si vezi ce ti se raspunde. Sper ca ti-am fost de folos.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai mira! Dovada agramarii facute de tine este chiar in postarea de fata. Si eu gresesc, cateodata. Dar, daca te-a luat cineva "la ochi", atunci fi sigura ca nu vei scapa nepenalizata! Cauta sa scrii cat mai bine (gramatical vorbind), fiindca degeaba vorbesti bine, daca pe "hartie" esti de condamnat.Nu este cazul tau, dar ar fi bine sa mai lucrezi la gramatica. Toate bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am mai auzit de genul acesta de defectiuni. Comunica-i Ralucai.
p. s: trimite-i zeci de mesaje pana iti raspunde ca are prostul obicei de a se face asteptata.