| anonim_4396 a întrebat:

Ok,deci de câteva zile când merg cu bicicleta pe trotuar, trece un băiat cam de vârsta mea tot cu bici și observ că se uita la mine și imi zâmbește și eu ii zâmbesc la fel.Chestia e că îl văd în fiecare zi când trece cu bicicleta deși nu îl cunosc.Acum câteva zile mi-au spus părinții când mergeam cu bicicleta că s-a uitat după mine și era să pice. Vreau foarte mult să știu cum îl cheamă deoarece îl văd în fiecare zi când trece pe lângă mine cu bicicleta și se mai uita la mine și nu știu cum..pentru că nu vreau sa pară ciudat, dar oarecum îl plac și eu.Credeti că mă place? Mă ajutați cu niste sfaturi pls?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E rusinos nu are curaj sa intre in discutii cu tine

| Andreeush a răspuns:

Dacă se tot uită după tine dar nu te bagă în seamă înseamnă că e timid.
Încearcă să intri tu in vorbă cu el.
Întreabă-l cum îl cheamă.

| iuliasz14 a răspuns:

Mersi,dar cum pot sa îl întreb ceva când eu îs puțin cam timida și cum nu îl cunosc..La ce te referi cu pune mana pe carte? Oricum mersi!