| Naigroeg a întrebat:

Dupa parerea voastra exista extraterestrii?

Răspuns Câştigător
| SongokuJR a răspuns:

Da exista si Neil Armstrong nu a spus prima data :''Un pas mic pentru mine" De fapt a spus :"Ce multe sunt", adica se referea la OZN-uri ce multe sunt, chestia care a fost cu un pas mic pentru mine... a fost a doua fraza iar prima a fost stearsa de pe camerele de filmat din nava pentru a se musamaliza adevarul...Am gasit eu niste documentare foarte interesantewinking Dar nu mai stiu site-ullaughing

| Naigroeg explică (pentru SongokuJR):

Dar te rog iti poti raminti cumva site-ulwinking

| Naigroeg explică (pentru SongokuJR):

Dar iti poti reaminti cumva site-ul, te rog?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| SongokuJR a răspuns:

Da sigur...atunci am dat din greșeală peste asta dar îl caut si dacă gasesc ceva te voi anunta

| YouNoob a răspuns:

Defineste extraterestru...
Momentan s-a descoperit ca viata poate exista la nivel bacterial in sistemul nostru solar pe luna lui Saturn, Titan si pe o luna a lui Jupiter, Europa.
Deci dupa ce o sa se confirme oficial cu mostre probabil primii extraterestrii vor fi vazuti la microscop. Oricum asta nu e cel mai plauzibil fapt pentru ca, Calea Lactee adica galaxia in care se afla sistemul nostru solar are in medie cam 400 de miliarde de stele, logic ar fi sa nu fim singuri happy mai ales daca mai adaugi si ca sunt miliarde de galaxii la randul lor compuse din miliarde de stele, cu sau fara planete aferente evident

| costelcosmin32 a răspuns:

Iti pot eu raspunde la itrebare:
Navele lor se vad ca niste stele de la departare care se misca.(Exista extraterestri)Funda love struck