| Joker3134 a întrebat:

Depresia nu poate fi tinuta departe daca faci yoga de mic?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Poate fi ținută pentru ca atunci când faci yoga ar trebui sa te relaxeze. Sunt diferite modalități ca să ți depresiaa distanță. Fie prin sport sau socializare.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Yoga nu pare ceva ce poti intelege de mic.

Răspuns utilizator avertizat
| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Joker3134):

Nu stiu.
Dar Sfantul Dani a zis ca e interzisa. Nu aduce bani bis... Pardon, e incompatibila cu ortodoxia. Nu mai vine cu Boboteaza nebunul, daca ne prinde ca ne cracim sad
https://stirileprotv.ro/......antii.html

| SilentRain a răspuns:

Cred ca da, din câte știu eu, exercițiile fizice, plimbările în natura și socializare ajuta