| HUAWEHUAWE a întrebat:

Din cauza faptului ca vocea mea este de balbait ( pronunt doar 3 din 100 de cuvinte corect ) ma gandeam sa fac o operatie sa raman fara de tot sa nu ma mai chinui.
Ce fel de operatii exista pentru a deveni practic,mut?
Deoacamdata doar ganduri, nu stiu sigur daca e bine dar sa citesc mai multe despre operatia respectiva, multumesc

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate fii si de la anexita te Mann, vezi si de un psihiatru

| HUAWEHUAWE explică (pentru RAY):

Multumesc.
psihiatru? spre boli psihice?
sau psiholog, pentru indrumare sa-mi revin din depresie?

| RAY a răspuns (pentru HUAWEHUAWE):

Pshiologul costa si dureaza mult, pshiatru iti da medicamente, poti incerca ambele, dar care e cauza depresiei?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există așa ceva. Dar există tratament.

| Dismally a răspuns:

Cum ti-a venit ideea asta? Te duci la un logoped si vei fi mult mai bine.