| greyhound a întrebat:

Din ce localitati sunteti? Va place sa traiti acolo sau v-ati muta in alta parte? Daca da, unde?

Răspuns Câştigător
| Sănduțța a răspuns:

Heii! Sunt din Chisinau, Moldova happy Si locuiesc in Dumbrava, insa m-as muta la Paris cu toti happybig grin Te pup! :*

| OnuOnulică a răspuns (pentru Sănduțța):

Nu cred ca o fata de la Chisinau poate sa ajugna la Paris asa usor oricum bafta...

| Sănduțța a răspuns (pentru OnuOnulică):

Am fost vara asta :I Nu ma judeca dupa locul in care locuiesc, sa stii ca California nu e mai aproape decat Paris happy Nu vreau sa ne certam, fiecare cu visele lui! happy

| greyhound explică (pentru OnuOnulică):

Parisul nu e pe luna

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stau in Madrid, oricum cu postul de munca ma misc des prin Spania nu ma gandesc sa ma mut.

| mona a răspuns:

Sunt din Targu-Mures si nu m-as muta in alta parte pentru ca nu as rezista nici 2 minute

| OnuOnulică a răspuns:

Sunt din Ploiesti si mi-ar place sa ma mut in vitor in California.

| zurick a răspuns:

Sunt intr-un oras mic numit Barlad din judetul Vaslui.(sigur n-ai auzit)Daca as vrea sa ma mut? Bineinteles.

| greyhound explică (pentru zurick):

De fapt, maica-mea e dintr-un sat de pe langa Barlad, mai am cateva rude si prieteni acolo si am fost de cel putin 20 de ori in el happy

| zurick a răspuns (pentru greyhound):

La asta nu ma asteptam ca cineva sa auda de el

| greyhound explică (pentru zurick):

Hai ca nu e asa necunoscut, daca ziceai ca esti din Murgeni mai intelegeam

| zurick a răspuns (pentru greyhound):

Oricum,tu de unde esti?

| greyhound explică (pentru zurick):

Bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt din Bucuresti si m-as muta in alta parte, in Germania...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din Romania. Mi-ar placea sa ma mut in Marea Neagra.

P.S. Ghici dupa poza de profil! big grin

| greyhound explică (pentru anonim_4396):

Ma dau batut, nu-mi dau seama

| fadnox a răspuns:

Da, m-as muta, stiu un loc frumos, da-i locuit...