| onename a întrebat:

Doamne, ce faceti cand nu puteti adormi? M-am pus sa ma culc la 12 noaptea si nu am adormit deloc toata noaptea. Ma simt obosita dar somn, pauza. M-am spalat pe fata, m-am pus mai bine in pat, ma gandeam la lucruri frumoase, degeaba! Nu am dormit toata noaptea nu-mi vine sa cred. Am facut o plimbare prin statiuni seara, ma gandesc ca ar trebui sa fi avut pofta de somn.Am mancat seara niste ciocolata care stiu ca da energie, dar si fratele meu a mancat si a dormit bustean.Am 15 ani, in caz ca va intereseaza. Ce sa fac sa adorm? Fara sa numar oi, norisori, etc si fara muzica in urechi ca ma dor urechile laughing Funda!:*

Răspuns Câştigător
| CrisuBr a răspuns:

Eu cand nu pot sa dorm stau si ma gandesc la orice ma bucura pe mine. daca iti dai cu apa pe fata sihur nu mai dormi ...incearca sa bei un ceai inainte de culcare...

3 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Sa faci un ceai de sunatoare, si sa te pui sa dormi la ora 10 seara, incearca macar.

| sirina_7189 a răspuns:

Poate ca-ti era frig, cald, rau...sau un gand nu te lasa sa dormi...

| DevilAngels a răspuns:

Punete pe burta laughing tine o mana sub perna si una deasupra apoi inchide ochii si gandeste-te la ceva frum ex:" ceva ce tia`i dori sa faci si nu poti gandeste-te ca si cum ai pute sa-l faci laughingrolling on the floor " eu mereu dorm asarolling on the floor;-x daca la tine nu merge esti indragostita laughing