| ioanacoruga4567 a întrebat:

Doar eu am o stare de nostalgie, de tristețe când privesc cerul? Sau mai sunt si alții? laughing Nu știu de ce mi se întâmplă lucrul ăsta.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Probabil ti-a murit cineva si crezi ca e acolo sus, da e si asta un motiv, eu ma simt minunat cand privesc stelele, am observat acum ceva timp planeta venus, asa frumoasa era

| siriusblack98 a răspuns:

Contrar lui RAY care parca a tras ceva ''speis'', si eu sunt melancolic si poate nostalgic uneori cand privesc cerul/stelele.Cu toate ca nu mi-a murit nimeni.

| Celcestietot a răspuns:

Eu nu o am, este frumos sa privesti cerul, cand te uiti la el, iti amintesti ca esti o creatie de natura divina. Poti citi si ceea ce am scris eu daca doresti :

https://www.tpu.ro/go-to-answer/17583052/