| gemeni6226 a întrebat:

Dupa parerea voastra fraza''ok hai pa''este sau nu este un raspuns obraznic de la cineva frustrat?

Răspuns Câştigător
| gritt a răspuns:

Da, este urat si copilaresc.

| gemeni6226 explică (pentru gritt):

Da denota lipsa de inteligenta si maturitate sa vorbesti asa.

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Este obraznic, dar poate fi cu iz de gluma, intre prieteni.

| gemeni6226 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Dar nu am fost prieteni m-a abordat pe un site de jocuri fara ca macar sa stie cine sunt doar dupa avatarul ce am avut acolo.

| Mayhem666 a răspuns:

Depinde de cum il spui si in ce context.

| gemeni6226 explică (pentru Mayhem666):

Nu a zis mi-a scris dupa ce i-am scris ca nu cred in relatie la distanta.

| aditimus a răspuns (pentru gemeni6226):

Nici sa nu crezi pentru ca ochii care nu se vad se uita.

| gemeni6226 explică (pentru aditimus):

Si nu numai atat eu las in viata mea doar unul care sa-mi fie sprijin nu am nevoie de aventuri -nu dau doi bani pe asa ceva.Dar nu asta a fost intrebarea.

| Nirvanaaa a răspuns:

E pueril.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un răspuns de prost gust, imatur.