| Galio a întrebat:

E ciudat sa colectionezi pixuri? Ce colectii aveti?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este ciudat, parerea mea.

Nu cred ca am facut pana acum o colectie care sa se numeasca chiar... colectie, dar as putea sa spun cani, si seturi prin bucatarie (nu stiu exact daca se pune).

A gata, stiu. Cand eram eu mai mic, aveam o jucarie de plus, nu stiu de unde (nu pot sa zic exact ce este, este un secret tongue ), si dupa cativa ani buni, am vazut intr-un magazin una similara, tot din gama respectiva. Asa ca apoi am inceput sa caut detalii despre acestea si am adunat cateva.

Apoi am inceput sa le raspandesc prin diferite locatii, pe la diferite persoane cunoscute, din familie si prieteni, pentru a avea fiecare cate unul si a avea unul oriunde merg.

Ei bine, asta poate iti suna ciudat tongue

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu e ciudat și nici neobișnuit, mi se pare o pasiune destul de comună. Colecționez căni și monede vechi din toată lumea love struck

| oglindasultanului a răspuns:

rolling on the floor si eu faceam asa, deci da am, eu nu le arunc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Bullet journal-uri
Washi tape (bandā scoci colorată )
Cărți

| blairelovesmusic a răspuns:

Figurine My Little Pony (ponei de jucarie).

| liliana77any a răspuns:

Si eu am multe pixuri, ador pixrurile.
Toate culorile si diverse modele.