| XxDyaxX a întrebat:

Voi ce colectii aveti?happy
Eu am o colectie de oje.big grin

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Colectionez oameni de calitate.Pana acum am doar unul.Pe mine

| Psihiatra a răspuns:

Am o gramada.Colectionez de la 3 ani cai:plus, portelan, ghips.In total am vreo 80 si, dar multi sunt in cutii.
Mai colectionez si evantae; din fiecare tara pe care o vizitez imi cumpar cate un evantai cu imagini din tara respectiva
colectionez si masti, dar si reviste de tot felul
si am uitat sa mentionez colectia mea de bancnote vechi, postere, iar denisa a zis ca virgula colectioneaza desene.Eu am un intreg arsenal, daca pot sa-i zic asa. Iubesc sa desenez, dar nu am timp in ultima vreme

| fluturas a răspuns:

De servetele

| Nicoleta a răspuns:

Eu am de vederi si bani vechi

Răspuns utilizator avertizat
| carminaburana43 a răspuns:

Colectie de servetele am de la virsta de 10 ani acum am 48 deci iti dai seama cit de veche e.

| bublegum a răspuns:

am colectie de servetele( doamne ce inebunita eram dupa ele pe la 6-8 ani dar si amuh ma mai uit peste elehappy )
am colectie de postere( as ii mai recentatongue )
am un fel de colectie de parfumuri ( amuh am in baie 1, 2... 12 parfuri poti zice cai o colectie... sau nu? )
am si eu de oje love struck ( de toate culorile)
de desene ( pai normal cas facute de mine, imi place sa desenez de toate)

cam atatlove struck

| NAdrian a răspuns:

Eu colectionez capacehee hee

| Andreea_5313 a răspuns:

Colectie de haine/pantofi/cosmeticelove struck

| Simona a răspuns:

Cerceihee hee

| CAMELEON07 a răspuns:

Eu cand eram mai mic imi placea foarte mult sa colectionez servetele cu diferite modele(de Craciun, de Paste, etc.)Numarul de servetele ajunsese pana la 200-250.tongue Mi se parea amuzant.

| SoRandom21 a răspuns:

Eu am de timbre
monede
pe astea 2 nu le-am mai vizitat de o gramada
de animale impaiate si pufoase
de creioane
de omuleti din plastilina

| jora92 a răspuns:

Vise daramate de realitate cam... multe, asta se pune ca si colectie. proiecte nereusite printre care cel mai important de a deveni serios si de a nu-mi mai bate joc de oameni

| ccrriissuux2 a răspuns:

Eu am colectie de servetele peste 400

si de postere pe acelea nu le-am numarat

de bratari

si de figurine dinacelea mici de la kinderbig grin

si cam atat.

| мяaρѕмσкє a răspuns:

Eu am o colectie de pixuri, stilouri:dImi plac foarte muult:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am de vederi smug