| Christyne a întrebat:

E greva maine sau nu? Ca unii se duc la scoala altii nu...eu ce fac?:-s

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Ce crezi de cuviinta. Eu nu merg.

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

E greva luni.eu trebuie sa ma duc ptc profa de chimie nu face grevafrustrated si eu am ora cu ea... dar ma mai gandesc pana mainelaughing.big grin

| fluturas a răspuns:

Sa nu te ducilaughing nici eu nu merg. las ca nu strika o zi in plus de vacanta. si noua sa ne'au zis vineri ca luni sa nu mergem la scoala laughing pai daca o zis sa nu mergem eu nu merg.winking kiss

| juniper a răspuns:

Habar n-am, nici eu nu stiu, dar cred ca maine merg la scoala, dar nu facem nimic, nu stiu sigur, intreaba-ti colegii.

| xibalba a răspuns:

E greva si eu dau test la fizica. Deci... difera de scoala/liceu.

| M4RK a răspuns:

E greva ce sa faci la scoala ca doara nu ii face ore laughing nu merge nimeni la scoala happy

| www a răspuns:

E greva.

| mikey a răspuns:

Da! Este greva...la noi ese si cica in toata tara...

| Letytzy@ a răspuns:

Da este greva maine. Eu nu merg la scoala maine.

| Christyne explică:

Mie diriga imi zicea ceva de martithinking
Astia la tv bat apropouri de luni...
Ce fac? Nu ma duc nici luni nici marti la scoala?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Noi nu mergem happy.