PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

E iar. Luna plina! Va place?! Rotundul, lumina, aura. Cum va influenteaza aceste zile?! Simtiti ceva. aparte?!, etc. Detaliati!

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da.Am o durere de cap groaznica atunci cand ma uit la ea.Asa ca incerc sa nu fac prea des sportul asta pentru a dormi linistitawinking

Abh
| Abh a răspuns:

Da, simt o oboseala cumplita, in miscare continua de la 5 si jumatate dimineata, nici nu ma mir. Nu ma influenteaza in mod aparte luna plina.

| gigiro a răspuns:

De ceva timp, adica ani, am observat ca in zilele cu luna plina ma simt mai bine, mai "plina", de energie, mai volubila, mai bine dispusa. Dar, pentru ca exista un dar, numai cand ziua este insorita. Daca ziua este mohorata ma simt mizerabil.

| criss:) a răspuns:

Ador sa ma uit la lunahee hee...deobicei am inspiratie la compus in serile cu luna plinabig grin.

| Alina0491 a răspuns:

Cand e luna plina, nu pot sa adorm, ma invart toata noaptea si numa numa nu adorm sad

| anamaria91 a răspuns:

Eu fac urat. Sunt foarte irascibila pe timpul zilei, ma cert cu toata lumea din jur iar noaptea nu pot dormi bine. Sunt agitata si ma invart non stop.

| MaliceThemen a răspuns:

Da sad ma influenteaza... daca ma uit la luna nici nu mai pot sa torm toata noaptea, ma simt nelinistita si nu pot sa adorm, deci maine voi fi foarte obosita la scoala sad, bine ca mi-ai adus aminte sa nu ma mir maine dc ma doare capu...

| StefanStyle94 a răspuns:

Nu dorm deloc bine cand e luna plina...cat naiba dureaza?big grin

| brosu a răspuns:

Are o influenţă benenfică asupra mea, nu ştiu dacă simt ceva aparte dar mă încântă apariţia ei.

| loveaholic a răspuns:

Da, imi place mult. nu pot sa spun ca ma influenteza, dar am o stare mai placuta cand e

| problematic_9107 a răspuns:

Mai eu cred ca multe lucruri tin de autosugestie... asa ca daca iti intra in cap ideea ca luna plina, pe jumate, pe sfert, rotunda sau patrata te afecteaza, se poate sa se intample.
Pe mine nu ma afecteaza in vreun fel pentru ca nu cred. Simplu!