| anonim_4396 a întrebat:

E o optiune la telefon (dar nu stiu daca e doar pentru cosmote sau vodafone cred ca merge la toate retelele) in care trimiti un mesaj gen " Utilizatorul cu numarul 07... te roaga sa il suni prin intermediul mesajului contacteaza`ma" ma rog e ceva in genu` laughing vreau sa stiu cum pot apela la optiunea asta eu sunt pe orange.
Apropo dau >funda:

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Nu poti. Pentru situatiile in care ramai fara credit, la Orange, ai optiunea "Reincarcare de urgenta".

Pentru mai multe detalii apeleaza *100# si acceseaza meniul "Reincarcare"winking