| anonim_4396 a întrebat:

E rusinos ca sa fi in liceu, si parintii sa te oblige sa ai ora de culcare?

5 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

E putin jenant, dar atata timp cat chestia asta ramane doar intre voi acolo, nu are de ce sa-ti fie rusine. Asa sunt unii parinti, si mie vin sa-mi zica "hai ca e 11 noaptea, culca-te ca maine te trezesti devreme" si eu ma enervez cand ii aud. Cand o sa devenim si noi parinti, atunci ne dam seama cum stau lucrurile de fapt. Pupici!

| IMC90 a răspuns:

Nu
E jenant sa fii la liceu si sa fii semianalfabet (sa scrii fii la persoana a II-a un singur ''i'', de exemplu)
E jenant sa fii la liceu si sa n-ai nimic in cap in afara de ''change relationship'' pe Facebook. Astea-s chestii rusinoase.

| Shatteredx a răspuns:

Mai rusinos e sa fi in liceu si sa-ti obligi parintii sa aiba o ora de culcare, sau sa le spui sa nu mai faca galagie si sa se culce ca maine trebuie sa mearga la lucru!

| georgiana999 a răspuns:

Eu zic ca nu deoarece tu odignindu-te o ora memorezii cele 5-4 pagini de lectii le vei memora la fel de usor ca si cand te-ai scula la 6 dimineata si ai invata.Plus ca daca ai prieten/a ai mai multa energie pentru ai acorda atontia de care are nevoie.

| Regizorul a răspuns:

Ai dreptate...e foarte rusinos, mai bine te duci pe la 3 noaptea prin fiecare colt intunecat sa te violeze toti si sa te rapeasca cineva rolling on the floor
Asta a fost sarcasm daca esti prea proasta si nu intelegi.
Si apropo, tu esti rusinea aceea despre care vorbesti, nu parintii tai