| nebunatica2967 a întrebat:

Elevii de clasa a 8, ce ati facut ieri? eu bine, iau intre 9 si9.90 :d.

va e frica de mate.

fundoi pentru cel mai sincer raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieri a fost simplu, mie aşa mi s`a părut.Am consultat şi baremul şi deocamdată nu am greşit nimic, sper să nu`mi ia vreo ceva la compuneri.
Pentru mâine am cele mai mari emoţii.De dimineaţă mă tot gândesc la cum o să fie.La Română ca la Română, dar la Mate cu atâtea calcule, dacă greşeşti un semn e totul dus.
Fie ce`o fi.
Baftă`!

1 răspuns:
| CHICA_2278 a răspuns:

Buna,eu ieri am muncit la greu,uuff facem reparatii prin casa si nici nu pot sta la comp.,eu nu ma tem de mate, diriginta mea e de mate si ma inteleg bine cu ea, eu la mate am aproape 9 (e mai mult de 8:5)oricum stiu ca pot mai mult.mie obiectele umaniste nu imi prea plac(geografia mai mult imi place,imi place sa ma orientez la harta e super,daca ai harta in miina ai toata geografia, la fel si cu chimia).mmm? funda?, ce spui?happy