| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca de cele mai multe ori sotia este SEFA in casa?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă n-ar fi ea, el ar fi praf!
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Buna!
Majoritatea sunt praf intr-adevar,dar sa nu uitam totusi ca mai sunt si barbati "descurcareti".
Unul care s-o invatat sa faca de mancare,sa-si calce hainele singur,sa faca curatenie, cumparaturi, de toate prin casa, nu-i nevoie sa astepte dupa femeie sa fie clar!
Cat despre altii, vai de steaua lor..nu se descurca sub nici o forma, daca nu ar fi femeia langa ei, i-ar" manca paduchii", vai si amar!
Te pup!

| Mădă0611 a răspuns:

Cam da, sau doar da. Daca femeia e harnica, adica de casa, nu stiu cum se face ca doar in putine cazuri e si sotul asa, deci fara ea ar fi praf si pulbere totul; daca e pitzi care e doar cu cheltuitul, sigur arata foarte bine si sotul o tine mai mult pentru serviciile pe care le presteaza (un fel de prostitutie), asa ca pentru a nu se lipsi de ele, plateste bine, executa orice.

| Exilee a răspuns (pentru Mădă0611):

rolling on the floor)) poahhaa.

Ti-a fost dor de mine?

| Mădă0611 a răspuns (pentru Exilee):

Noup.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ține de temperamentul doamnei, dacă e din aia sărită de pe fix, da, ea e șefa.

| Xenya a răspuns:

Nu cred.

| Hevnoraak a răspuns:

Uite cum văd eu lucrurile, dacă deja cineva e șef ceva nu merge bine în cuplu.

| Aimèeeee a răspuns:

Da. laughing si e minunat laughing

| MariusGomoi a răspuns:

Sa zicem ca da, deoarece ea tine casa cu tot ce tine de ea

| WeedForever a răspuns:

Yup big grin

| lolalolita a răspuns:

In cele mai multe cazuri da. insa barbatii nu stiu asta. adica mereu femeile tot timpul isi doresc cate ceva. fie papucii fie o excursie mai costisitoare... si cum crezi ca poate fii finatata. decat de sotul ei. insa numai ea stie trucurile:* scuze baietii dar chiar asa e!