| Inferno a întrebat:

Este mai placut sa vezi oamenii cum rad sau cum plang?

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Este cel mai placut sentiment sa vezi un om care din plans trece la ras iar tu sa fii cauza.

9 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Eu sunt vesel tot timpul, dar nu-mi place să văd alţi oameni cum râd.
Când cineva plânge, sunt şanse să mă bufnească râsul Nu ştiu de ce.

| WR104 a răspuns:

Cel mai placut este sa vezi oameni care rad si plang in acelasi timp, poate fi vorba de cel mai sincer "ras" dar la fel de bine poate fi si comportamentul unui psihopat.

| Dariusuu a răspuns:

Este foarte placut sa vezi pe cineva cum rade, are 1 motiv de bucurie.

Dar e si mai frumos ca acel motiv sa fi tu.
Desigur e placut sa-i vezi pe altii cum plang de fericire.

| WhatheWow a răspuns:

Sa fiu obiectiv si fara sa ma ascund in spatele ipocriziei, nu-mi place sa vad pe nimeni plingind ci mai degraba rizind caci risul e molipsitor iar sa fiu subiectiv, daca ride dusmanul meu imi displace si mi-ar face o mare placere sa-l vad plingind dar fiind vorba de apropiati atunci lucrurile se schimba

| Raniia a răspuns:

Este placut sa vezi oamenii cum rad si plang de bucurie.

| Delicacy a răspuns:

Nu cred că i-ar face cuiva plăcere să vadă un om plângând, chiar dacă nu cunoaşte cauzele.Dar în privinţa râsului, e discutabil.Depinde foarte mult de ceea ce râd oamenii sau de cine râd şi mai apoi mă gândesc dacă îmi face plăcere motivul amuzamentului lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce circumstante.

| CryChristiAN a răspuns:

Nici,nici.

| IngerG a răspuns:

Cum rad.