| Sw1ngg a întrebat:

Esti pus in pat intre un homosexual si o femeie buna(doritoare), esti nevoit sa dormi intr-o noapte acolo.Pe care parte te-ai intoarce in acea noapte (Intrebare din plictiseala)?

5 răspunsuri:
| KaterinkaBoy a răspuns:

Nu as dormii in noaptea aia! As lua homosexualul si l-as arunca pe geam, iar apoi as satisface femeia!

| mariuseu12 a răspuns:

laughing ce urat laughing pai cred ca as dormi pe spatebig grin

| 4cidr41n a răspuns:

Si cum au aparut aia doi acolo?
Magie? Vodoo? Cine o fi facut intrebarea asta, cred ca se gandea daca e gay sau bisexual.
Eu oricum nu as dormi in seara aia, prea mult fun doar ca sa dormi.

| MissSunshine94 a răspuns:

Si ce daca una e doritoare si celalta homosexual, tot e om. oricum eu cred ca as dormi cind pe o parte cind pe alta.

| Sw1ngg explică:

Nu,esti nevoit sa dormi ori pe o parte ori pe cealalta @mariuseu12, sa te vad acum :].