| anonim_4396 a întrebat:

Eu acum vreo 2 luni m-am certat cu prietena mea cea mai bună, ea stă la o stradă distanță de unde stau bunicii mei..eu ma îndrăgostisem de un băiat de 18 și ea ma avea la mana cu chestia asta, am hotărât sa ii spun mamei mele de băiatul acela pentru ca chiar nu mai rezistam dar problema e alta. Acum 2 săptămâni am mers tot la bunici și pe strada unde sta fosta mea prietenă stau și 2 fete cu care ma împrietenisem eu, am bătut la ușă si răspunde tatăl lor și taica-su la fetele alea aflase de băiatul asta de la fosta mea prietenă pentru că le-a spus. El voia să vină la mine la poartă sa le spună alor mei dar eu i-am spus ca ei știu mă rog. Tatal fetelor ăluia mi-a spus ca le-a dus telefonul la un centru unde cică se găsesc pozele sterse...eu băiatului ăluia i-am dat nud și ai mei nu știu, dacă îi imbarligă pe ai mei sa îmi duca telefonul la un centru din acela eu ce fac? Vă rog

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce sa faci? Spui la părinți că ai greșit, tot așa înainte să vadă ei nudul.