| Catalion a întrebat:

Eu am auzit ca exista programe asemanatoare cu VirtualBox care sunt speciale pentru jocuri si care iti creste performanta jocurilor cu vreo 70-80%. Eu am o placa video de rahat si mi-ar placea un astfel de program. Stie cineva cum se numeste sau cum se numesc acele programe? Ca asta e singurul obstacol care ma impiedica sa descarc asa ceva, ca habar nu am ce denumire are acel program sau programe.

3 răspunsuri:
| Catalion explică:

Crede-ma ca exista dar nu stii tu.

| cheloo74 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Iti dai seama ca atunci ramaneam cu placile video de acu' 4-5 ani si jucam jocurile actuale cu detalii la maxim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei cauta pe net si sa vezi ca osti dealove struckhappy