| Anonimm30 a întrebat:

Eu am vorbit de multe ori cu multe fete si niciuna nu a vrut sa mai vorbeasca cu mine dupa o zi. Ma intreb de ce? N-am facut nimic gresit, vorbeam despre chestii ca niste prieteni. Oare din cauza ca au vazut cum arat si au zis. "Ah e urat, da-l dracu"? Unele chiar au facut misto de mine.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Omul cinstit nu mai e apreciat, conducatorii romaniei din trecut, tepes, antonescu, mihai viteazu' au fost tradati de romani. Aia au salvat tara de turci, nazisti si unguri. Romania e vai si amar de ea, numai lume rea de aia am invatat de la parinti sa ma descurc singur in viata si bine au facut cu acest instructaj.

| RAY a răspuns:

Ca nu lea placut sufletul tau de ingeras,dar ele dupa cum vei vedea aleg mereu aia cuminti,papa lapte nu vagabonzi,smecheri,curvari rolling on the floorrolling on the floor asa si la mine,spune mersy ca nu te au bagat in zona prieteniei ca dupa un an sa iti spuna imi esti ca un frate iar cu ala smecher o face din prima,femeile nu stiu ce vor,sunt mai nehotrate de fel, mereu nemultumite, nici dz nu poate multumi o femeie, numai fii asa disperat dupa ele, iesi afara socialiseaza

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Păi aleg aia cuminți. De ce sa nu-i aleagă?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Posibil sa fie si asta sau posibil doar sa nu te gaseasca interesant sau sa vrea mai mult. Pana la urma, cand vorbesti cu o fata nu ar trebui sa te gandesti doar la o relatie, nu ar trebui sa ai asteptari.
Daca este cazul de mai mult... o sa vina si acel mai mult.

| Sofer a răspuns:

Mi-a zis o fata ca sunt frumos și drăguț. Am vorbit de mai bine de 20 zile și totul a fost ok pana acum ca nu îmi mai da nicio atenție. Nu mai vorbește cu mine și ma ignora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred că e legat de cum arăți. Altfel nu îți dădeau vreo șansă din prima.
Probabil e legat de caracterul tau. Vad ceva neatractiv la modul cum și ce vorbești cu ele și despre ele.
După părerea mea, vorbești prea mult și prea prost. Asta e greșeală care o faci. Taci și vorbește numai cand e necesar, o să vezi că nu o sa mai întâmpini problema asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te ajuta ADN-ul, ai adn de culdus. nu te lua după ăștia cu aspectul fizic că degeaba ești frumos daca ești prost de puți..mai bine puțin mai frumos da Smart și sociabil. încearcă să nu mai fi așa bun că vezi că nu impresionezi fi mai indiferent cu ele. acolo e buba la conversație nu ști să te faci plăcut ele nu apreciază cât ești tu de sincer sau ce caracter ai...