| mgtow a întrebat:

Eu zic ca acum cu islamistii astia care incep sa faca nebunii prin Europa nu merita sa ne facem planuri pe viitor, probabil noi vom fi prada lor intr-o buna zi, ce rost are sa mai strangem bani pentru o locuinta sau sa facem o familie?

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asa este! Nici n-ar trebui sa mancam azi ca maine tot ni se face foame.

| Idkidk a răspuns:

Da, o întrebare tare inteeresantă să ştii. Mie îmi e cam frică, suntem aproape de Franţa, ce mai au şi până la noi? Au fost în centrul Europei la Bruxelle, ce ne facem?
Îmi e că nu o să ne mai trezim într-o dimineaţă... Oricum dacă e, mă mut în altă ţară la frica mea, toată familia...

| Drimmero a răspuns (pentru Idkidk):

Stai linistita, astia nu au treaba cu noi. Sunt interese la mijloc. Ei sunt finantati si sustinuti de americani si de evrei pe sustache. Romania este prea mica pentru afacerea si interesul lor. Ei vor doar sa anexeze tarile mari europene, atat. Stati fara grija, Romania nu are treaba cu ei!

| Idkidk a răspuns (pentru Drimmero):

Shuu. laughing Îmi luam bilet către Londra, glumesc. rolling on the floor
Tu chiar ai 12 ani? o.O

| Drimmero a răspuns (pentru Idkidk):

Da, de ce? Ti se pare ceva imposibil?smug

| Idkidk a răspuns (pentru Drimmero):

Ai 1,90, şi de aia ziceam. O.o Eu am 16, şi 1.75-76

| Drimmero a răspuns (pentru Idkidk):

Nu am 1, 90, am mai putin, dar aproape de 1, 90tongue.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu mai minti ma, fata! laughing

| Nitunitu a răspuns (pentru Drimmero):

Aha. Romania si-o doresc toți. Habar nu ai pe ce bogăție stam...

| SergiuBoss11 a răspuns:

La asta ma gandeam si eu.ce rost are sa-mi strang bani pentru o locuinta si sa-mi intemeiez o familie daca peste cativa ani va fi un razboi nuclear si vom muri toti.

| pufulescu a răspuns:

Nu vad rostul pentru intemeierea unei familii in ziua de azi, oriunde ar fi!
" Refugiatii " bineinteles ca nu vor pune bombe peste tot, doar nu sunt supermani, dar vor napadi toata Europa cu furturi si violuri, trafic de droguri, nu vor munci nici 5 minute in viata lor si vor deveni practic o povara care va darama tot sistemul social din statele europene.
Pentru ce as face copii? Daca sunt baieti sa munceasca toata viata ca sa plateasca taxe din care sa primeasca Mohamed alocatii pentru cei 8 copii si locuinta gratis de la darnicul stat german?
Sau mai rau, sa am fata si sa stiu ca o tavalesc pe strada toti nespalatii aterizati din fundul Arabiei si... politia nu are personal sa intervina ( caz din Germania, Koln ) sau le e frica sa nu fie acuzati de rasism ( cazul Rotherham, UK )?