| gritt a întrebat:

Oare o sa se poata calatori fara probleme anul viitor? Are rost sa ne facem planuri de acum? Vine criza?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti exact cum va evolua pandemia, ai vazut cate valuri au fost pana acum si ar mai putea inca sa fie. De asemenea depinde si de vaccinare, avand in vedere restrictiile de calatorie in cazul celor nevaccinati.

| Lukasssz a răspuns:

Nu prea cred!

| Yuoia a răspuns:

Daca tai un "i" de acolo unde l-ai pus in plus, iti spun.
Nu-ti fa planuri. Nu se stie ce va urma.

| gritt explică (pentru Yuoia):

Ok, aia e greseala de tastare, dar la tine ar trebui sa scrie Nu-ti face*