| anonim_7943 a întrebat:

Exista case bantuite sau totul e o nascoceala de pe timpuri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca exista.N-am fost niciodata intr-o casa ''bantuita'', dar mi-as dori.Ma atrag chestiile care ii sperie pe unii.

4 răspunsuri:
| botyk_1544 a răspuns:

Exista...am trait pe propria piele si sa stii ca nu vor sa-ti faca rau vor sa le lasi in pakewinking

| alaqfqafafas a răspuns:

Pfff.eu cred in spirite.ele pot fi in fata noastra si noi sa nu le vedem dar in case bantuite mai putin.prea mult Scooby doo...

| qpattyx3 a răspuns:

Normal ca nu exista, exista doar in filme, vise si desene.Casele bantuite nu sunt reale! Sunt simple case vechi, iar cineva a inventat chestia ca sunt bantuite din motive proprii. poate ca voiau sa isi protejeze ceva de valoare din casa aceea si au inventat acest lucru pentru ai speria pe cei care voiau acel lucru.Sunetele din aceste case sunt uneori facute de vant sau de scartaituri ale usilor, geamurilor., umbrele care le considera unii fantome sunt "feste ale luminii". Deci exista tot felul de explicatii logice.Deci nu exista case bantuite, totul este o nascoceala de pe timpuri.
Sper ca te-am lamurit si sa nu crezi vreodata in asa ceva.Te pup.La revedere!

| anonim_7943 explică:

Nu ma uit la scooby doo am aproape 13 ani