| LoveTwilightLove a întrebat:

Exista Spirite in case bantuite?

Răspuns Câştigător
| nesuferit a răspuns:

Eu personal cred ca exista, am stat chiar si de vorba cu unul, cand eram fumat cei drept... Si miau povestit ca de fapt dumnezeuare alt nume si sunt in nr de 7, si printre acesti 7 se afla si satan.
Acum daca a spus adevarul acel spirit n-am de unde sa stiu
Pace!

| BebeStrumf a răspuns (pentru nesuferit):

@nesuferitrolling on the floor))esti tare comiclaughing))cand fumezi! Sa nu ajungi vreun @Nostradamusbig grintongue

| nesuferit a răspuns (pentru BebeStrumf):

Da stiu am sa ajung la cunoasterea absoluta in curand ca o tin tot asa

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu

| ROB3RT89 a răspuns:

Dar te-ai intrebat intai daca exista case bantuite?laughingStai de veghe la o astfel de casa intr-o noapate si vezi...laughingrolling on the floor

| LikeMe a răspuns:

Da exista. nu neaparat in case se zice ca, spiritele umbla pe unde au fost pe vremea cand traiau asa stiu. eu am avut aceasta experienta chiar am in casa nu mi-e frica tongue nu ai de ce sa te temi nu sunt rele cum se zic cele de la fenomene stranii sunt facute pe calculator se pot vedea in unele filme greselile. bafta.

| BebeStrumf a răspuns:

Din batrani se spune ca da, exista. Daca te crezi in vorbe... poti crede ca si spiritele exista.De fapt, energiile.

| Beni678 a răspuns:

Nu