| Hyperion7 a întrebat:

Exista prietenie între foștii iubiți sau de fapt e o iubire mascată de aceasta 'prietenie'? Daca inca exista iubire intre cei doi, de ce se mai despart?

Răspuns Câştigător
| andreeaeml1200 a răspuns:

Nu. Nu exista prietenie dupa despartire. Iti zic dupa propria experienta.
Unul dintre ei mereu va avea sentimente mai puternice fata de celalalt, cel care are mai putine sentimente sau deloc, spune el asa să ramana prieteni, dar celuilalt i-ar fi foarte greu sa accepte asta, de asta nu mai tin legatura intre ei.
Am trecut si eu prin amandoua faze, am fost si cea care a iubit mai mult, dar si cea care nu prea a avut sentimente.
Treaba asta ca de ce se mai despart daca se iubesc, e involuntară. Poate fi cauzata de comportamentul si a neintelegerilor dintre cei doi. Sau cel mai probabil predomină toxicitatea.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenie autentică, nu cred, poate doar o amiciție superficială.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Miahai ce ai făcut ma? Transformat în semi luna)) unde este poza cu tine?

| Hyperion7 explică (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Nu eram eu in poza laughing
Însă tot eu sunt, varianta îmbunătățită big grin

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Hyperion7):

Pai și numele ce ai avut cu el? Nu te chema asa?

| Hyperion7 explică (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Bda,așa mă cheamă sad

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Hyperion7):

îmi cer scuze Mihai serios stai liniștit frate

Mihai ai pus cândva link de la ig (Instagram) tău cu poze frumoase flori ceva era era al tău și ala?