| mgtow a întrebat:

Exista un tip de cafea care nu necesita fierberea apei pentru a fi consumata? Exclud capucino, pentru ca eu incalzesc doar la microunda si nu am aragaz dar nici sa folosesc plita electrica pentru o cafea nu-mi convine.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pe langa capucino ar mai fi cafea la plic 3 in 1

| Fridăm a răspuns:

Ar fi Inka, se poate face fie cu apă, fie cu lapte şi ajunge dacă o încălzeşti la microunde. Însă nu are cofeină.

| mgtow explică (pentru Fridăm):

Am avut parte de ea.

| Fridăm a răspuns (pentru mgtow):

Scuze, doar pe ea o ştiu fără mari ''pretenţii''. thinking

| NoLiesJustLove a răspuns:

Nu cred...dar daca e fa-ti cafea o data pe saptamana si fa-ti mai multa si asa doar o incalzesti la microunde cum ai zis tu.nu mai stai sa faci pe fiecare zi

| Dan10079 a răspuns:

Poti sa-ti faci un Ness si incalzesti apa mai tare la cuptorul cu microunde big grin Un plic cu Ness costa intra 0.35 - 0.80 lei (depinde de care e normal, 2in1 sau 3in1).Sper ca te-am ajutat!