| anonim_4396 a întrebat:

Fetele sunt atrase de felul in care alte fete se misca? Si daca o fata nu misca inseamna ca e baiat? Sau e vreo regula cum sa miste fiecare gen?

8 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Nu stiu daca intrebarea ta are un sens!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic n-am inteles

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am vrut sa spun "ce". Era comentariu la un videoclip, una a zis ca "din cauaza la cum danseaza asta ma atrag fetele".Si ma gandeam eu ce-i neregula cu "feminitatea" la mine. Pentru ca asa vorbea lumea, si ceea ce faceam era sa nu "misc" prea mult.

| TPU2019 a răspuns:

Dacă o fată nu mișcă e posibil să fie moartă...

| anonim_4396 explică (pentru TPU2019):

Alt cont facut pentru a enerva crying Cate ai

| TPU2019 a răspuns (pentru anonim_4396):

Unul si bun, ma confunzi cu. numai tu stii cine.

| anonim_4396 explică (pentru TPU2019):

Stii sa te bagi in seama, de asta.

| TPU2019 a răspuns (pentru anonim_4396):

E sport national, sunt multi care-l practica, oare cum ai facut diferenta?