| gyo a întrebat:

Fetelor am nevoie de putin ajutorbig grin. vreau sa ma vopsesc si nu stiu ce culoare mi s-ar potrivi mai bine.eu am tenul mai deschis la culoare. mie mi-ar placea sa imi inchid parul, ceva aproape de brunet, voi ce ziceti?
si vopsea de la ce firma imi recomandati? care stiti voi ca e mai buna?

3 răspunsuri:
| gyo explică:

Ms pentru sfaturi fetelor, mi-ati fost d ajutor:*

| AncaSiAtat. a răspuns:

Vopsitul arde foarte rau parul isa daca vrei eu iti recomand unu satent mai inchis (nu chiar negru) pentru noanta ta de piele iar vopseaua de la l'oreal e f buna.nu iti recomand una iefitna deoarece pe cat de ieftina e pe atat de proasta si iti si arde parul si nici nu faci nimic cu ea.
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kallos este buna, si destul de ieftina - 10 lei cu decolorant cu tot, de vopsit cred ca totusi negru este prea tare, o nuanta de cafea cu lapte daca iti place.