| Radandam a întrebat:

Fetelor le place sa se uite la penisuri pe plajele de nudiști?

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ar trebui mai studiezi puțin despre sexualitate înainte de a pune întrebări zăpăcite. Bărbații se uita, femeile vor sa simta. Dacă pe bărbații ii interesează mai mult cum arata o femeie, femeile vor dori mai mult atingerile, ele contează mai mult pentru femei decat ce pot vedea la un bărbat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tie iti place sa te uiti la labiile fetelor de pe plajele de nudisti? Este acelasi raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La al tău le pică fața.