| ioneldan a întrebat:

Fetelor le place ca baieti sa se uite dupa corpu lor? funda!

3 răspunsuri:
| XxLorexX a răspuns:

Asta depinde de fiecare fata in parte. Cred ca o privire nevinoata nu deranjeaza, dar daca baiatul devine insistent, deja nu mai e placut. big grin

| mogaldeataaaaa a răspuns:

Sunt unele fete carora chiar le place. Dar unele si eu fac parte din ele nu prea...eu ma simt prost

| Dawn a răspuns:

Aspectul fizic este doar un plus. Dar ce poate determia o fata sa se indragosteasca e NUMAI caracterul.