| almaz a întrebat:

Fetelor va deranjeaza daca baiatul are putin burta? E neaparat sa fie abdomen plat? big grin

4 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Pe mine sincer ma deranjeaza, nu ma atrag in special muschii, patratelele, dar totusi fara burtaa laughing Oricum chestiile astea depind de fiecare fata, trebuie sa te faci placut prin alte chestii, iubitul meu nu are burta, si nu cred ca daca ar face l-as parasi laughing

| KamaSutra a răspuns:

Nu,nu e

| horansgang a răspuns:

Pe mine chiar nu ma intereseaza daca e abdomen plat sau burtica laughing

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Fiecare cu preferințele lui big grin