| And43i a întrebat:

Fetelor, va place genul de baiat care nu bea, nu fumeaza, nu merge prin cluburi, cu bun simt, tipul de baiat care nu se baga in seama cu oricine si care nu se afiseaza?

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un tip introvertit!
Pa, pa.

| Giz?z a răspuns:

Aproape toate-ţi vor zice că da şi vor face exact invers. Pentru că femeia e o fiinţă interesantă.

Apropo, te supraapreciezi. Intră în publicitate că văd că ştii cum să evidenţiezi calităţile produselor.

| Kaℓi a răspuns:

Ce inseamna "nu se afiseaza"?

| And43i explică (pentru Kaℓi):

Adica nu se lipeste pe stalpi...

| neutrino a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai banul nu le mai doare ce ai zis tu mai sus, chiar daca esti betiv sau nu, idiot sau nu.

| And43i explică (pentru anonim_4396):

Nu'i chiar asa, hai ca ntradevar majoritatea sunt ele proaste si pe interes dar mai sunt si o parte de 5 la suta care nu se uita neaparat la bani si frumusete..pa pa

| anonim_4396 a răspuns (pentru And43i):

Cel putin eu vorbesc din "experienta". in aproape 21 de ani abia daca am intalnit 4 fete de treaba din care una mi-a fost iubita pentru mai bine de 3 ani, dar restul praf si pulbere. tu poate zici 5% poate e mai mult de atat dar poate e mai putin de atat, cine dq stie intr-adevar. ultimele 3 fete cu care am iesit la o intalnire m-au intrebat daca am masina, deci laughing. e numai pe interes in ziua de azi, asa de mult am "avansat" ca specie.

| SweetMinion a răspuns:

De ce sa mint si sa zic da? Nu, nu prea.Eu una prefer tipul bad-boy(nu 'bad-boy-ul' fetelor de 12-13 ani). Insa totusi, un pic de bun simt sa aiba si el si mersul in cluburi sa fie asa mai rar un pic, eventual ma duc si eu cu el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SweetMinion):

Ori alba ori neagra, gri nu merge laughing.

| SweetMinion a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica? Chiar nu am inteles-o pe asta, scuze.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SweetMinion):

Nu merge "bad-boy" cu un pic de bun simt si mai putin club. altfel nu mai e "bad-boy". e ca si cum ai zice de o fata ca e heterosexuala dar se mai culca si cu fete din an in paste, pai aia e bisexuala numai e hetero. percepusi acu"?

| SweetMinion a răspuns (pentru anonim_4396):

Un pic de bun simt ar trebui sa aiba toata lumea,chiar si un bad-boy. Putin bun simt dar macar sa il aiba. Partea cu cluburile,nu stiu,acum ca ma gandesc parca imi e indiferent oare cumva. Si da acum am inteles,scuze dar pe mine nu ma poti lua din scurt,cateodata trebuie sa imi si explici,am prea multe limbi in cap, poate daca de acum in colo ma iei pe engleza ar fi mai bine(de asemenea, vezi, am o exprimare in limba romana de cred ca asa m-ar batea fosta diriginta, tot cu capul de pereti m-ar da)

| anonim_4396 a răspuns (pentru SweetMinion):

"Un pic de bun simt ar trebui sa aiba toata lumea," unu de genul nu e cunoscut pentru bunul simt asa ca sa o lasam balta cu bunul simt laughing.
"vezi, am o exprimare in limba romana de cred ca asa m-ar batea fosta diriginta, tot cu capul de pereti m-ar da" nu.i nimic laughing. eu nu vorbesc romana de 6 ani, aici scriu doar, dar si asa lumea ma mai face analfabet laughing, asa ca nu judec repede ca altii.

| SweetMinion a răspuns (pentru anonim_4396):

OK boss, gata cu bunul simt. Insfarsit ma intelege si pe mine cineva cand vine vorba de limba romana, multumesc Doamne! Nici nu judeca omul, asta-i bonus.

| TPUuser199 a răspuns:

Nici prea-prea, nici foarte-foarte. laughing Intre laughing