| aney a întrebat:

Firmele cu creantele au dreptul sa vanda marfa la alte persoane decat unicul titular de cont?
Si mai ales in conditiile in care titularul e deja decedat de un an si mai bine?
A fost de ajuns ca altcineva sa se prezinte cu buletinul titularului!
Vand oricui si oricand in numele altei persoane?
Din pacate pot reclama o intamplare de genul asta, accept orice sfat pana ajung la avocat....sunt inca socata.

4 răspunsuri:
| Dior a răspuns:

Gandeste poate gasesti ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Accepta/l pe acesta:actioneaza legal cat poti de repede

| florin6 a răspuns:

Mai multe date.Nu inteleg despre ce creante e vorba[banci?]daca da nu ai dreptu pina nu achiti toata datoria deoarece nu ai davenit inca titularul marfii.

Întrebări recente