| Andreimureseanu a întrebat:

Fiul meu mi-a folosit cardul și a introduc CVC și Nrcardului și mi se extrag de pe card la fiecare 24 de ore 25 lei
ce as putea face sa nu mi se mai extraga?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Blochează-l.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi unde a folosit cardul si opreste subscriptia
sau blocheaza cardul si faci altul

| VoidEternal a răspuns:

Decat sa iti bati cu capu cu cine stie ce platforma dubioasa, mai bine te duci la banca si iti anulezi cardul. Poti face asta si telefonic, dar tot trebuie sa mergi sa iti emita altul.

Eu asa as face.

| Bogdan0783 a răspuns:

Este plata recurenta. Intra pe site-ul respectiv si opreste, daca poti. Daca nu poti asa nu ramane decat sa blochezi cardul si sa il inlocuiesti.Asa am patit si eu in trecut si cei de la BRD asa au procedat.