| cutremur a întrebat:

Funda! Buna TPU,am o intrebare!
Am descarca mozilla firefox ca browser,si nu stiu un lucru, daca am o pagina deja deschisa si apas pe plusul ala sa deschid una noua cum fac sa pot pune orice pagina vreau eu? de exemplu google.Eu am pus ca pagina favorita cand intru in mozilla dar cand deschid o noua pagina nu-mi arata nimic, doar sa scriu sus si atat.restul imi arata totul alb. fundawinkingwinking

1 răspuns:
| Bybyyy a răspuns:

Da logic ca daca apesi pe plus apare o pagina noua ....pai scrie si tu sus acolo daca iti apare numai acolo sa scrii