| anonim_4396 a întrebat:

Funda - m-am saturat de scoala, nu am pofta de mancare, ma doare spatele (nu am chef de nimic) -- ce pot avea? (mi-am facut analize dar nu de sange - ar trebui sa fac si din alea? mi-e frica de siringi crying

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Daca nu te simti bine, ar trebui sa mergi sa iti faci analize si de sange, s-ar putea sa ai lipsa de vitamine, pentru ca iarna si frigul iti iau foarte multe vitamine din corp!
O seringa nu te mananca laughing dc sa iti fie frica? cand te impunge te uiti in alta parte!
Trebuie sa treci peste aceasta frica din moment ce la mijloc e sanatatea ta!

| CiocolataCuPiper a răspuns (pentru AlinaaAli):

Da stiu dar tot mi-e frica laughing

| AlinaaAli a răspuns (pentru CiocolataCuPiper):

Trebuie sa treci peste oh go on
Nu te omoara nimeni acolohee hee
O impunsatura, ca o muscatura de tantar si ai scapat!

| CiocolataCuPiper a răspuns:

Am luat lecitina si acum m-am oprit poate fi si asta o problema?