| Andradaaaaa a întrebat:

Fundatongue.Care imi zice si mie niste melodii stil R&B sau Pop da genu ala de melodii faine ca la Selena Gomez, Justin Bieber Sau demi lovado. Da nu de la ei alte melodi asa mai de party!

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Alea's melodii faine?

hai sariti cu scuza cea de toate zilele : gusturile nu se discuta.

| TeoPT a răspuns:

Se vede ca nu ai minte nici cat o gaina: stii doar cateva genuri

de synthpop ai auzit? de disco-pop ai auzit? de disco ai auzit? de dance ai auzit? de pop-rock(Jonas Brothers) ai auzit?

nu. ca numa biberon e pe planeta asta.

| Andradaaaaa explică:

Pai ce vrei sa-ti ascult toata ziua manelele tale si havy metal? Sau populara ca numa asta poti asculta p langa manele si havy metaltongue.Degeaba fraieretongue.Muzica de party e cea mai faina si R&Btongue

| Andradaaaaa explică:

Nu cred ca ai inteles prea bine intrebarea mea! Muzica disco, pop-rock dace si disco-pop sunt de party! Si daca te intereseaza eu ascult muzica si de la Kesha Black eyed peas, Rihanna, Katy Pary si multi altii...Eu ascult muzica de party si stiu multe genuri de muzica dar in loc sa le insir pe toate ca tine zic muzica de party.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber never say never rihanna hard dj sava y raluka love you miruna oprea si noni nu as schimba nimic