| DiannaaMiha a întrebat:

Hai TPU! Ce note ati luat la examenul de capacitate? happy big grin

13 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Felicitari tuturor pentru notele mari happy Sa o tine tot asa si la BAC, ca sa avem promovabilitate mai mare de 50% happy

Numai bine,
Shinwinking

| Wehrmacht a răspuns:

Eu imi bag pla in ea de evaluare si de profesori cretini.La mate mi s-au scazut puncte degeaba.Am obtinut rezultatul corect la toate exercitiile(mai putin la un subpunct unde am facut doar jumatate) si am luat 8, 95.Gatu' lor de cretini...

| mimiwewem a răspuns:

Bravo tuturor

| Disharmony a răspuns:

A fost Evaluare Naţională.
9.60 la română şi 10 la matematică. Btw, cam multe note de 10.

| DiannaaMiha explică:

Bravo tuturor :*

| Romania2014 a răspuns:

Romana : 8.30
Matematica : 7.70

| CandyღDulceata a răspuns:

La mate am luat 8, 50 si la romana 7, 10 tuu happy?

| DiannaaMiha explică (pentru CandyღDulceata):

La mate 10 si laromana 9, 70 cu lipsa de modestie... happy

| Biiiancaaaaaa a răspuns (pentru DiannaaMiha):

Eu la romana 10 si la mate 9.80

| JaguarSType a răspuns:

10 la mate si 9, 79 la romana

| Gabby98 a răspuns:

Eu am luat 9.00 la romana si 9.05 la matematica, media dintre ele 9.02 big grin.

| brighteyes a răspuns:

10 la matematica si 8, 95 la romana.

| justiustyn a răspuns:

10 la mate si 8, 20 la romana.winking