| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a întrebat:

Heeeey love struck

Cum sa schimb culoarea ochilor in photoscape? Detali plzz puppy dog eyes!

[dau funda >big grin

3 răspunsuri:
| Ioana2518 a răspuns:

Nu se poate schimba cu photoscape culoarea ochiilor! Doar cu tazz care este online si pentru:miky, daca tu crezi ca tazz e super tare, in ceea ce priveste modificarea de make`up, esti varza fata mea.iti modifici tu pozele cu tazz is cand te intalnesti cu cineva f2f2. fuge ca de dracu.Nu recomand sa se faca abuz de tazz!

| miky_1289 a răspuns:

Nu stiu, dar eu le editez cu taaz, e super tareeee!

| patydays a răspuns:

Cred ca trebuie sa dai pe Editare! Eu asa am facut si mi-a mers! Cu placere!