| Claudettee a întrebat:

Heeei TPU.Voi cum v-ati pregatit pentru scoala?

15 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

In ce sens?!
De fapt eu nu m-am pregatit in niciun sens.

| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Problema e că nu m-am pregătit în niciun fel cel puţin momentan. Prefer să nu mă gândesc prea mult la şcoală, o să am timp şi pentru asta.
O zi frumoasă!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Am citit la biologie...si cam atat.
Ce sa fac, am o tona de lene-n mine.sad
De saptamana asta incep sa-mi cumpar anumite chestii folositoare pentru scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu una bucata aruncator de flacari, una bucata maceta, una bucata cazma si una bucata spray paralizant.

| Claudettee explică (pentru anonim_4396):

Amuzant raspunsul laughing made my day.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am facut tema la matem. si m-am gandit ca incepe scoala. E de ajuns.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Abia de săptămâna asta încep să îmi cumpăr materialele pentru specialitate şi de azi... poate de mâine, mă apuc să desenez crochiuri.
Lenea la mine se manifestă şi în general, dar în vacanţa de vară e over the top.

| gingergirl1 a răspuns:

Pai "aproape"mi-am terminat temelelaughing
Rechizitele si altele obisnuiesc sa le iau in ultima saptamna din vacanta happy

| Xenya a răspuns:

Nici cum...mai este mult pana la facultate.

| justmebi a răspuns:

Pai mi-am cumparat un pix nou, o gramada de haine, si o pereche de casti noi ca sa nu se vada cand ascult muzica in ore(cele vechi erau albe, asta-s negre)...si cam atat

Răspuns utilizator avertizat