| CosminKidd a întrebat:

Heeiii...Am si eu o intrebare : De ce la o pozele de pe facebook nu-mi apar toate comentariilee, ci doar cateva? Problema asta o am doar dupa contul meu. Am intrat de pe contul unui amic, m-am uitat tot la pozele alea si dupa contul lui vad toate comentariile. Cum pot rezolva asta? :S

5 răspunsuri:
| Iky a răspuns:

Buna..am aceeasi problema ca si tine..ai gasit vreo modalitate de a rezolva?

| Stefan_Anastasia_1995 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema nu imi mai apar toate comentariile straight face habar nu am ce sa fac sad