| RoXaaa a întrebat:

Hei :* Acum o luna am venit in Italia, in vacanta la mama mea. La inceput a fost ceva super, imi placea orasul, eram toata ziua la plaja, faceam poze non-stop, era ok, nu ma plictiseam. Insa acum, a trecut timpul si ma plictisesc ingrozitor, nu stiu ce sa mai fac. Ceva idei nebunesti? Imi place sa-mi traiesc viata insa am ramas de data asta in pana big grin Astep parerile voastre :**

3 răspunsuri:
| WithoutName123456789 a răspuns:

Du-te intr-un parc acvatic, sau unul de distractii, este foarte frumos.

| Sănduțța a răspuns:

Pai, am fost si eu in Italia. E super! Du-te si viziteaza castele, mergi la plaga, joaca-te cu mingea, stai pe net, mergi la vreun restaurant, deseneaza, creeaza happy

| RoXaaa explică (pentru Sănduțța):

De plaja m-am plictisit, castelele urmeaza sa le vizitez, doar ca nu mai sunt asa de incantata, parca as avea 60 de ani laughing